Skolens ansatte

E-postadresse: initialerne efterfulgt af @tornbjerg-gym.dk

Anja Tinggaard Greve Nielsen (ATN)
Sekretær
Anna Heebøll (HE)
Historie, Samfundsfag
Anne Bagger Nielsen (ABN)
Engelsk, Fransk, International koordinator
Annette Kjærgaard (AK)
Dansk, Kursusleder, Samfundsfag
Brian Linke (BL)
Rektor, Religion, Samfundsfag
Christian Møller Johansen (CJ)
Fysik, Matematik
Claus Christoffersen (CH)
Teknisk servicemedarbejder
Claus Rode Nielsen (CN)
Oldtidskundskab, Latin, Tysk
Diana Bastholm (DK)
Kemi, Matematik
Erik Mikkelsen (MI)
Biologi, Matematik
Esben Schøler Nielsen (SN)
Fysik, Astronomi, Historie
Gitte Christensen (GC)
Spansk, Tysk
Helle Petersen (HP)
Biblioteksmedhjælper
Henrik B. Thomsen (HT)
Dansk, Religion
Ida Klitgaard Lassen (IL)
Mediefag, Musik
Jeanne Duerlund (JDU)
Sekretær
Jesper Thøis Madsen (JM)
Historie, Musik, Studievejleder
Jette Drøhse (JD)
Løn, Sekretær, Økonomi
Kirsten Skougaard (KS)
Uddannelsesleder, Musik, Tysk
Klavs Runge Christiansen (KC)
Laboratoriemedhjælper
Knud Dilling-Nielsen (KN)
Fysik, Matematik
Lasse Baasch Engedal (LE)
Fysik, Bioteknologi, Kemi
Lasse Rahn (RA)
Historie, Tysk
Laura Bruhn Bové (LB)
Billedkunst, Samfundsfag
Lejla Music
Kantinemedarbejder
Line Beese Rasmussen (LR)
Idræt, Psykologi, Studievejleder
Lis Olsen (LO)
Fysik, Matematik
Lise Christiansen (LC)
Dramatik, Engelsk
Louise Løvendahl (LL)
Biologi, Bioteknologi
Marie Bender-Lindahl Christensen (MBC)
Praktikant
Marie Schmidt (SC)
Biologi, Idræt, Tornbjerg Elite
Marie Østergaard (OES)
Dansk, Idræt, Læsevejleder
Martin Lehrmann Andersen (AN)
Engelsk, Religion
Martin Søgaard Thomsen (ST)
Biologi, Bioteknologi, Kemi
Mike Vandal Auerbach (MA)
Fysik, Matematik
Mogens Holmstrøm Toft (TO)
Teknisk servicemedarbejder
Morten Alkjær Lassen (ML)
Matematik
Morten Hansen (MHA)
Idræt, Psykologi, Tornbjerg Elite
Morten Schou Nielsen (NI)
Dansk, Samfundsfag
Paw Stylsvig (PJ)
Historie, Idræt
Per Apollo (PA)
Idræt, Samfundsfag
Peter Hansen (PH)
Teknisk servicemedarbejder
Peter Olsen (PO)
Fysik, Kursusleder, Matematik
Poul Sloth (PS)
Teknisk support
Rasmus Høyer (RH)
Religion, Samfundsfag
Rasmus Steen Tvergaard (RT)
Religion, Dansk, Oldtidskundskab
Rikke Rowek Kier (RK)
Dansk, Oldtidskundskab
Rune Reimer Christensen (RR)
Engelsk, Historie
Sarah Løgstrup (SL)
Kemi
Shadi Khorsandian Pedersen (SP)
Sekretær
Signe Klokker (KL)
Biologi, Idræt, Studievejleder
Simon Worsøe (SW)
Mediefag, Spansk
Sophie Ulka Pedersen (SUP)
Kemi
Stefan René Tøndering (SRT)
Ejendomsserviceteknikerelev
Stine Ea Arbo Nommesen (NO)
Dansk, Tysk
Susanne Wulff Jørgensen (SWJ)
Sekretær, Økonomi
Søren Nørup Knudsen (SK) (orlov)
Biologi, Samfundsfag
Teresa Twardak (TT)
Dansk, Filosofi, Psykologi
Thomas Grann (TG)
Engelsk, Latin, Religion
Thomas Tjørnelund (TJ)
Billedkunst
Tine Pihl (TP)
Uddannelsesleder, Engelsk, Idræt
Trine Cederfeld de Simonsen (TC)
Engelsk, Fransk, Samfundsfag, Tillidsrepræsentant
Uffe Hansen (UH)
Vicerektor, Idræt, Matematik
Viktor Rohr (VR)
Kemi, Matematik