Skolens ansatte

E-postadresse: initialerne efterfulgt af @tornbjerg-gym.dk

Anja Tinggaard Greve Nielsen (ATN)
Sekretær
Anna Heebøll (HE)
Historie, Samfundsfag
Anne Bagger Nielsen (ABN)
Engelsk, Fransk, International koordinator
Annette Kjærgaard (AK)
Dansk, Kursusleder, Samfundsfag
Brian Linke (BL)
Rektor, Religion, Samfundsfag
Claus Christoffersen (CH)
Teknisk servicemedarbejder
Claus Rode Nielsen (CN)
Oldtidskundskab, Latin, Tysk
Diana Bastholm (DK)
Kemi, Matematik
Emilie Hangaard Pretzmann (EP)
Biologi
Erik Mikkelsen (MI)
Biologi, Matematik
Esben Schøler Nielsen (SN)
Fysik, Astronomi, Historie
Georg Sveistrup (SV)
Historie, Idræt
Gitte Christensen (GC)
Spansk, Tysk
Helle Petersen (HP)
Biblioteksmedhjælper
Henrik B. Thomsen (HT)
Dansk, Religion
Ida Klitgaard Lassen (IL)
Mediefag, Musik
Jacob Kaas Christensen (JKC)
Fysik, Astronomi, Matematik
Jeanne Duerlund (JDU)
Sekretær
Jesper Thøis Madsen (JM)
Historie, Musik, Studievejleder
Jette Drøhse (JD)
Løn, Sekretær, Økonomi
Kirsten Skougaard (KS)
Uddannelsesleder, Musik, Tysk
Klavs Runge Christiansen (KC)
Laboratoriemedhjælper
Lasse Baasch Engedal (LE)
Fysik, Bioteknologi, Kemi
Lasse Rahn (RA)
Historie, Tysk
Laura Bruhn Bové (LB)
Billedkunst, Samfundsfag
Lejla Basic (BA)
Tysk
Lejla Music
Kantinemedarbejder
Line Beese Rasmussen (LR)
Idræt, Psykologi, Studievejleder
Lis Olsen (LO)
Fysik, Matematik
Lise Christiansen (LC)
Dramatik, Engelsk
Louise Løvendahl (LL)
Biologi, Bioteknologi
Malene Rytter (MR)
Fysik, Filosofi, Matematik, Matematikvejleder
Marie Bender-Lindahl Christensen (MBC)
Praktikant
Marie Kirkegaard (MK)
Kemi, Fysik
Marie Schmidt (SC)
Biologi, Idræt, Tornbjerg Elite
Marie Østergaard (OES)
Dansk, Idræt, Læsevejleder
Martin Lehrmann Andersen (AN)
Engelsk, Religion
Martin Søgaard Thomsen (ST)
Biologi, Bioteknologi, Kemi
Mette Skov (MS)
Engelsk, Idræt
Mike Vandal Auerbach (MA)
Fysik, Matematik
Mogens Holmstrøm Toft (TO)
Teknisk servicemedarbejder
Morten Alkjær Lassen (ML)
Matematik
Morten Hansen (MHA)
Idræt, Psykologi, Tornbjerg Elite
Morten Schou Nielsen (NI)
Dansk, Samfundsfag
Paw Stylsvig (PJ)
Historie, Idræt
Per Apollo (PA)
Idræt, Samfundsfag
Peter Hansen (PH)
Teknisk servicemedarbejder
Peter Olsen (PO)
Fysik, Kursusleder, Matematik
Poul Sloth (PS)
Teknisk support
Rasmus Høyer (RH)
Religion, Samfundsfag
Rasmus Steen Tvergaard (RT)
Religion, Oldtidskundskab
Rikke Rowek Kier (RK)
Dansk, Oldtidskundskab
Rune Reimer Christensen (RR)
Engelsk, Historie
Shadi Khorsandian Pedersen (SP)
Sekretær
Signe Klokker (KL)
Biologi, Idræt, Studievejleder
Simon Worsøe (SW)
Mediefag, Spansk
Stefan René Tøndering (SRT)
Ejendomsserviceteknikerelev
Stine Ea Arbo Nommesen (NO)
Dansk, Tysk
Susanne Wulff Jørgensen (SWJ)
Sekretær, Økonomi
Søren Nørup Knudsen (SK) (orlov)
Biologi, Samfundsfag
Teresa Twardak (TT)
Dansk, Filosofi, Psykologi
Thomas Grann (TG)
Engelsk, Latin, Religion
Tina Ebbesen Bang (TEB)
Dansk
Tine Pihl (TP)
Uddannelsesleder, Engelsk, Idræt
Trine Cederfeld de Simonsen (TC)
Engelsk, Fransk, Samfundsfag, Tillidsrepræsentant
Uffe Hansen (UH)
Vicerektor, Idræt, Matematik